O nas

O nas

Jesteśmy spółką koncentrującą swoje działania w branży CNC. Funkcjonujemy na rynku od kilku lat stale udoskonalając naszą ofertę, aby była ona dopasowana do wymogów technicznych oraz do oczekiwań naszych klientów. 


Nasza działalność to w głównej mierze mechaniczna obróbka metali. Zajmujemy się toczeniem, wierceniem oraz frezowaniem CNC. Poza tymi elementami oferujemy naszym klientom także usługi polegające na spawaniu, na naprawach oraz na regeneracji różnego rodzaju maszyn. Nie byłoby możliwe działanie z tak dużym rozmachem, gdybyśmy nie dysponowali odpowiednim parkiem maszyn oraz odpowiednią kadrą przeszkolonych osób. 


W odniesieniu do posiadanych maszyn oraz urządzeń potrzebnych do tego, aby móc sprawnie prowadzić proces obróbki metali, wskazujemy na tokarki, frezarki, spawarki, szlifierki oraz innego rodzaju maszyny, dzięki którym żadne zlecenie nie stanowi dla nas problemu. Posiadany park maszynowy jest zestawieniem najnowocześniejszych urządzeń o bardzo dużym zaawansowaniu technologicznym. Nasze działania cechuje bardzo duża dokładność, co w tejże ofercie jest elementem niezbędnym i nieodzownym. Każde zlecenie jest wykonywane we wcześniej ustalonym z klientem terminie, który jest możliwy do realizacji i zadowalający dla tegoż klienta. Jesteśmy otwarci na dosyć skomplikowane wyzwania, na dosyć trudne zlecenia i jeżeli tylko możliwe jest ich wykonanie pod względem technologicznym, takie zlecenie bierzemy i realizujemy. 


Oprócz wysokiej jakości efektu finalnego, terminowości, trzeba także podkreślić, że oferta naszej firmy to także bardzo korzystne ceny. W przypadku klientów, którzy wielokrotnie korzystają z naszych usług, owe ceny mogą stać się jeszcze bardziej atrakcyjne. Oferujemy obróbkę metali wszelakich, obróbkę elementów o bardzo zróżnicowanych gabarytach, o różnym stopniu skomplikowania. Dlatego też nasza oferta jawi się jako jedna z najbardziej cenionych na rynku. Posiadamy bardzo pochlebne opinie osób, które miały styczność z naszą firmą, z naszymi usługami.