Kiedy korzystamy z pomocy prywatnego detektywa?

Kiedy korzystamy z pomocy prywatnego detektywa?

Praca prywatnego detektywa często polega na obserwacji osób, na przykład na zlecenie współmałżonka, w tym przypadku często chodzi o zebranie dowodów na potrzeby spraw sądowych związanych z rozwodami.

Będą to sprawy o alimenty, opiekę nad dziećmi, często także małżonkowie nie mogą dojść do porozumienia w sprawie podziału majątku. W wielu przypadkach detektyw może dostarczyć informacji dotyczących zdrady lub też innych okoliczności, które można przedstawić w sądzie jako dowód wskazując na winę współmałżonka.

Jakie sprawy bada biuro detektywistyczne?

Prywatny detektyw ma obecnie do dyspozycji bardzo wiele nowoczesnych narzędzi, będą to przykładowo aparaty lustrzane z drugimi teleobiektywami, które będą pozwalały na obserwację z dużej odległości. Jest to bardzo istotne, aby zachować dyskrecję, osoba obserwowana nie powinna domyślać się, że obserwuje ją prywatny detektyw. Można wykorzystać dokumentację fotograficzną, różne informacje, które zbiera detektyw, działa on zgodnie z prawem, zatem możliwe będzie wykorzystanie argumentów w rozprawie sądowej. Często detektyw może także pracować przy obserwacji zleconej przez rodziców, którzy chcą sprawdzić, co w wolnym czasie robi ich dziecko.

W przypadku rozwodów detektyw będzie dostarczał dowodów w sprawach podziału majątku pomiędzy małżonkami, którzy się rozwodzą, chcą ustalić obowiązek alimentacyjny na rzecz małżonka lub też dzieci. Dodatkowo trudne do rozstrzygnięcia mogą być także sprawy związane z kontaktem, opieką czy też korzystaniem ze wspólnego mieszkania przez małżonków. Dlatego detektyw może być pomocny, będzie mógł zebrać dowody, jak również występować w roli świadka.

Prywatny detektyw może zaoferować także wiele innych usług z zakresu obserwacji, przygotowania dowodów. Na stronie PrywatnyDetektyw.pl znajdziemy opis usług oferowanych przez biuro detektywistyczne. Mogą być to sprawy związane z weryfikacją podejrzenia zdrady, można także wynająć biuro detektywistyczne, które sprawdzi czy w firmie znajduje się podsłuch, można sprawdzić także samochody pod względem występowania śledzenia GPS. Często praca detektywa związana jest także z ustaleniem wielkości majątku danej osoby, znalezieniem dłużnika.

Bezpłatne konsultacje – pomoc detektywa w Warszawie
Kiedy korzystamy z pomocy prywatnego detektywa?

Detektyw Warszawa BDR

ul. Raszyńska 3
02-026 Warszawa
tel. 22 188 18 23
[email protected]