Naucz się kupować samochód, który kochasz i na który Cię stać

Naucz się kupować samochód, który kochasz i na który Cię stać

Nie każdy lubi kupować nowy samochód, choć większość uwielbia je prowadzić.

Jednak przeprowadzenie pewnych badań nad tym procesem może pomóc w zmniejszeniu terroru. Zacznij od tych wskazówek, a następnie przejdź do własnych badań.Poproś dealera samochodowego, aby pokazał Ci raport historii pojazdu. Dzięki temu dowiesz się, czy pojazd miał wypadek lub czy został odwołany. Może również pokazać, jakie naprawy zostały wykonane i kiedy zostały wykonane, aby dokładnie wiedzieć, co kupujesz.Jeśli sprzedajesz samochód, zabierz go do sklepu detalicznego i wyczyść tapicerkę i dywany wraz z praniem i woskiem. Wykonanie tej jednej rzeczy może zwykle przynieść ci kilkaset dolarów lub więcej w wartości wymiany w porównaniu z samochodem, który nie jest czysty.Przetestuj więcej niż jeden samochód, zanim go kupisz. Każdy nowy samochód będzie wyglądał fantastycznie, jeśli przywykłeś do jazdy starym. Pomyśl poważnie o tym, jak się jeździ, gdzie znajdują się przyciski i jak dużą część drogi jesteś w stanie zobaczyć. Jazda próbna więcej niż jednym samochodem pomoże Ci uświadomić sobie, gdzie chcesz być.Za każdym razem, gdy kupujesz używany samochód, rozsądnie jest trzymać się certyfikowanych używanych pojazdów, ponieważ znacznie zmniejsza to prawdopodobieństwo, że otrzymasz samochód w złym stanie. Tylko upewnij się, że certyfikacja jest oferowana przez producenta samochodu, a nie dealera.Nie oczekuj, że dokonasz zakupu w swoim pierwszym salonie. W rzeczywistości, jeśli to zrobisz, prawdopodobnie dokonasz złego zakupu. Zakupy są zawsze ważne, a dotyczy to szczególnie inteligentnych zakupów samochodem lub ciężarówką. Nie spiesz się i rozejrzyj się.Jesteś kobietą kupującą samochód, nigdy nie zgadzaj się na współpracę ze sprzedawcą, który traktuje cię protekcjonalnie. Niektórzy sprzedawcy będą próbowali wykorzystać kupujących kobiety i zaoferować im nieuczciwe ceny lub warunki finansowania. Nie tak powinno wyglądać Twoje doświadczenie w kupowaniu samochodu. Jeśli tak, odwiedź innego dealera.Nie zapomnij obliczyć kosztu posiadania samochodu podczas opracowywania budżetu. Strefa Biznesu - Prowadź biznes razem z nami!

Na przykład pojazd, który kosztuje więcej, ale ma lepsze przebiegi, może być na dłuższą metę tańszy niż tańszy samochód o niskim zużyciu paliwa.

W swoich obliczeniach powinieneś również uwzględnić wartość odsprzedaży i składki ubezpieczeniowe.Sprawdź zachęty dla dealerów. Możesz zadzwonić do kilku różnych dealerów, aby dowiedzieć się, które promocje; biegają, co może ci przynieść korzyści. Zrób to przed wyjściem do miliona różnych miejsc. Po prostu skorzystaj z telefonu i zapytaj ich osobiście, a możesz zaoszczędzić więcej na swoim samochodzie.Dowiedz się wszystkiego o rabatach. Możesz uzyskać rabat gotówkowy, niskie oprocentowanie pożyczki lub sam dealer otrzymuje rabat w gotówce. To producent oferuje te rabaty, a nie dealer. Będzie to oczywiście dostępne tylko w samochodach dostępnych na parceli.Porozmawiaj z bliskimi o tym, od kogo kupili samochód. Ich rady powinny pomóc skierować cię we właściwym kierunku. Możesz ufać temu, co mówią, ponieważ prawdopodobnie będą dbać o Twoje najlepsze interesy, co sprawia, że ​​ich porady są znacznie bardziej wiarygodne niż te, które znajdziesz w Internecie.Zakup nowego pojazdu może być dla wielu zniechęcającym doświadczeniem. Po uprzednim zbadaniu, możesz naprawdę dobrze się bawić, kupując swój następny pojazd. Ten artykuł będzie świetnym sposobem na rozpoczęcie poznawania najlepszego sposobu zakupu samochodu i uzyskania dobrej oferty.