Rozwiąż swoje ubezpieczenie dzięki tym wspaniałym wskazówkom

Rozwiąż swoje ubezpieczenie dzięki tym wspaniałym wskazówkom

Istnieje wiele różnych rodzajów ubezpieczeń: medyczne, dentystyczne, okulistyczne.

ubezpieczenie na życie, samochód i właściciela domu, żeby wymienić tylko kilka. Ten artykuł może pomóc w ustaleniu rodzaju ubezpieczenia, jakiego potrzebujesz, a którego możesz uniknąć, jeśli pieniądze są napięte.Zaoszczędź na kosztach ubezpieczenia, uzyskując nowe wyceny przed zakupem lub odnowieniem polisy. Przy ustalaniu składek wpływa wiele różnych czynników, a różne firmy biorą pod uwagę różne kombinacje czynników. Doprowadzi to do ogromnych różnic w cenach między różnymi firmami. Upewnij się, że rozejrzyj się i uzyskaj co najmniej dwie lub trzy wyceny, zanim wybierzesz firmę, od której chcesz kupić.Jeśli jesteś zaangażowany w roszczenie ubezpieczeniowe, nie czekaj, aż firma ubezpieczeniowa wykona wszystkie ruchy. Zapewni to, że dostaniesz to, co Ci się należy, i to w odpowiednim czasie. Upewnij się, że przedstawiłeś wszelkie wymagane dowody i bądź wytrwały, prosząc o informacje bezpośrednio związane z Twoim roszczeniem.Prowadź pisemny dziennik każdej rozmowy, którą prowadzisz z firmą ubezpieczeniową, w tym datę, godzinę i długość rozmowy. Zapewni to, że ty i firma ubezpieczeniowa jesteście na tej samej stronie na temat tego, co zostało powiedziane. Rozwiąż swoje ubezpieczenie dzięki tym wspaniałym wskazówkom

Zapisanie tych informacji może również pomóc w osiągnięciu ugody w przypadku niewłaściwego postępowania ze strony towarzystwa ubezpieczeniowego.Aby zaoszczędzić pieniądze na ubezpieczeniu podróżnym, zacznij od sprawdzenia tego, co już mogłeś pokryć.

Większość polis dotyczących właścicieli domów i najemców obejmuje kradzież mienia; wiele kart kredytowych oferuje przypadkową śmierć podczas podróży, jeśli użyłeś karty do opłacenia podróży. Niektóre oferują nawet ubezpieczenie wynajmu samochodu i dodatkową ochronę bagażu.Aby utrzymać koszty ubezpieczenia podróżnego na niskim poziomie, sprawdź, co pokryje Twój obecny plan ubezpieczenia zdrowotnego. Niektóre polisy i Medicare nie oferują żadnego ubezpieczenia poza Stanami Zjednoczonymi i terytoriami, inne mogą pokrywać tylko stałą kwotę za wypadek, ale nic za chorobę wymagającą hospitalizacji.Jeśli prowadzisz własną małą firmę, upewnij się, że masz wszystkie rodzaje ubezpieczenia niezbędne do ochrony swoich aktywów. Porozmawiaj ze swoim agentem ubezpieczeniowym o ochronie zapewnianej przez ubezpieczenie biznesowe i rozważ dodanie dodatkowego ubezpieczenia lub dodatkowych elementów polisy, aby uzyskać konkretną dodatkową ochronę dla Twojej wyjątkowej sytuacji i potrzeb.Jeśli jesteś jednym z milionów ludzi, którzy wynajmują, a nie są właścicielami domu, inwestowanie w ubezpieczenie najemcy to sprytny sposób na zapewnienie, że twoje rzeczy osobiste są objęte ochroną na wypadek pożaru, kradzieży lub innych zagrożeń, a także na ochronę siebie z tytułu szkód lub szkód majątkowych. Większość ubezpieczeń wynajmujących obejmuje wartość pieniężną twojego mienia, biorąc pod uwagę amortyzację, więc upewnij się, że dokonałeś aktualizacji do kosztu wymiany, jeśli chcesz mieć możliwość odkupienia swoich przedmiotów bez wydatków z własnej kieszeni. Twoja polisa powinna również zawierać klauzulę odpowiedzialności osobistej, aby chronić Cię przed procesami sądowymi, jeśli ktoś odniesie obrażenia w Twoim domu lub nieruchomość zostanie uszkodzona z powodu Twojego zaniedbania. Porozmawiaj z agentem ubezpieczeniowym, aby poznać wszystkie szczegóły polisy przed dokonaniem wyboru.Składki ubezpieczeniowe mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Zależą one również od wieku osoby, historii roszczenia lub wypadku oraz kilku innych rzeczy. Aby uzyskać najlepsze stawki na dowolny rodzaj ubezpieczenia, chcesz mieć pewność, że jesteś w zgodzie z wytycznymi każdej firmy dotyczącymi minimalnych składek.Jak widać, dostępna jest szeroka gama zasad. Chociaż możesz czuć się przytłoczony wieloma dostępnymi opcjami, pamiętaj, że ubezpieczenie jest dostępne na wypadek choroby, obrażeń lub problemów z samochodem lub domem.