Najazdy i kobyłki do pracy przy pojazdach

Najazdy i kobyłki do pracy przy pojazdach

W warsztacie samochodowym bardzo przydatnym urządzeniem może być kobyłka, dzięki czemu będziemy mogli podnosić i utrzymywać różnego rodzaju elementy które będziemy przykładowo demontowali z pojazdu.

Z pewnością mogą one służyć do podparcia różnych punktów, będziemy mogli nimi wykonywać się różnego rodzaju czynności serwisowe, mogą być to prace związane z demontażem pewnych podzespołów, silnika, elementów zawieszenia.

Najazdy i kobyłki do pracy przy pojazdach

Kobyłki składane do warsztatów samochodowych

Warto zwrócić uwagę na bardzo wygodne kobyłki składane, które mają udźwig do 3 ton, w tym przypadku mogą one posiadać wygodny zakres regulacji, dzięki czemu dostosujemy ją do wysokości która będzie nam potrzebna. Oczywiście w górnej części posiadają specjalne wcięcia które pozwalają na utrzymanie różnych rodzajów elementów naszego pojazdu, mogą być to przykładowo końcówki półokrągłe gdzie będziemy mogli lepiej umiejscowić różnego rodzaju elementy okrągłe czy rury. Oczywiście powinny być do rozwiązania które oferują wysoką stabilność, najczęściej posiadają one cztery nogi które pozwalają na uzyskanie dużej stabilności podczas pracy, musimy oczywiście pamiętać iż będzie działał na nie duży nacisk.

Dodatkowo bardzo przydatne będą także różnego rodzaju najazdy samochodowe, dzięki nim możemy łatwiej dostać się do podwozia auta, z pewnością wykorzystanie najazdów przenośnych będzie bardzo dobrym pomysłem zwłaszcza jeżeli pojazd będzie unieruchomiony, wówczas łatwo będziemy mogli go za pomocą wciągarki umieścić na podjazdach, uzyskać dostęp do elementów podwozia. Z pewnością może być to bardzo pomocne w przypadku blokady hamulców.

Różnego rodzaju najazdy i kobyłki możemy zakupić także w internecie, na stronie internetowej https://jptech-maszyny.pl/najazdy-samochodowe-kobylki-warsztatowe możemy znaleźć różne modele stojaków zabezpieczających, kobyłek które pozwolą na komfortową pracę z pojazdem, dodatkowo najazdy które możemy umieścić pod kołami także dadzą nam dostęp do uszkodzonych części pojazdu, będziemy mogli szybko dokonać naprawy, w tym wypadku często będzie to lepsze rozwiązanie niż wykorzystanie podnośnika hydraulicznego.