Odkryj urok noclegów w Kazimierzu Dolnym

Odkryj urok noclegów w Kazimierzu Dolnym

Kazimierz Dolny przyciąga co roku tysiące turystów, którzy przyjeżdżają tu, aby uczestniczyć w festiwalach, podziwiać twórczość artystów, spacerować po miasteczku i relaksować się w kawiarniach.

Mimo, że można zwiedzić najważniejsze atrakcje w ciągu jednego dnia, warto zatrzymać się w Kazimierzu Dolnym na dłużej, aby cieszyć się galeriami, wąwozami lessowymi i pięknym rynkiem oraz malowniczymi okolicami.

Odkryj urok noclegów w Kazimierzu Dolnym

Zrelaksuj się w pięknym Kazimierzu Dolnym

Miasto zostało założone w XII wieku, w XIII wieku stało się ważnym ośrodkiem handlowym dzięki latarni rzecznej i zamkowi Kazimierza Wielkiego. W XV-XVII wieku przeżywało okres świetności związany z dużym portem rzecznym, który przyczynił się do budowy przepięknych kamienic. Po potopie szwedzkim i utracie Gdańska, port upadł, a miasto odzyskało znaczenie jako ośrodek artystyczny po II wojnie światowej. Obecnie Kazimierz Dolny cieszy się dużym zainteresowaniem turystów z całej Polski.

Rozważając pobyt w Kazimierzu Dolnym, warto zwrócić uwagę na ofertę ośrodka Moje Miejsce Kazimierz, który oferuje dwulokalowe domki do wynajęcia. Ten ośrodek zapewnia mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, takie jak boisko do siatkówki plażowej czy korty tenisowe. Dzieci mogą bawić się w specjalnie przygotowanych miejscach, a wieczorami można korzystać z miejsc na grilla czy ognisko, aby odpocząć po dniu pełnym aktywności.

Ośrodek jest ogrodzony i bezpieczny dla dzieci, które mają do dyspozycji huśtawki, ściankę wspinaczkową oraz domek saunowy. Przy domkach znajdują się miejsca parkingowe, a także prywatne ogródki z przestronnymi tarasami. Ośrodek Moje Miejsce Kazimierz to doskonała opcja noclegowa dla osób poszukujących komfortu i szerokiej gamy rozrywek podczas pobytu w malowniczym Kazimierzu Dolnym. Ośrodek oferuje wygodne noclegi w Kazimierzu Dolnym dla zorganizowanych grup lub rodzin z dziećmi, w okolicach znajdziemy wiele atrakcji, można również łatwo dojechać do okolicznych miejscowości, jak Puławy, Janowiec czy Nałęczów.